Adrenalina

01.07.2009 - Ludzie - komentarze (3)


Na zdjęciu mój luby, który dzisiaj obchodzi swoje dwudzieste piąte urodziny. Wszystkiego najlepszego dla niego! :*
Wszystko już przygotowane, nic, tylko wyjść z domu i podążać z niespodzianką. A zdjęcie pochodzi jeszcze z Parku Adrenaliny. Przedstawia Michała, który zjeżdża na Tyrolce, na którą ja się nie odważyłam wejść. Bo ja generalnie to się bardzo wielu rzeczy boję, niestety.
Wracając jeszcze do zdjęcia... Nie wiem dlaczego, ale ogólnie te fotki należą do nieudanych w tej serii, a jednak mi się podobają, bardzo lubię to rozmycie. Jest trochę jak malowane flamastrami.
Adrenalina II

02.07.2009 - Ludzie - komentarze (5)


I kolejna część adrenalinowej serii. Póki co ostatnia. Nowych zdjęć brak bo pogoda nie pozwala. Gdy luby kończy pracę zaczyna lać, więc nie mamy kiedy się wybrać na sesję.
Za oknem gorąc do południa taki, że ledwo idzie wytrzymać, a potem deszcz i burza. Taka pogoda to z dupy trochę jest i mi się nie podoba. No bo ileż tak można?
Tatarak

03.07.2009 - Flora - komentarze (12)


Patrząc na to zdjęcie przypomina mi się wierszyk z zerówki: Mama rak, tata rak i już mamy tatarak. Uroczy, prawda?
Zdjęcie z serii tych impresyjnych. Lekko zamglone, zamazane. To ostatnio dominuje w mojej galerii, ale raczej to sobie chwalę, bo przyznam nieskromnie, że jak na taką technikę to całkiem nieźle wychodzą - zadowolonam z siebie, a jak!
A dziś wyjazd do Konina, powrót w poniedziałek, także nie ma co liczyć na nowe zdjęcia w ten weekend. Za to po pewnie powklejam coś zupełnie nowego, bo pogoda zapowiada się nieźle, więc z Michałem potrzaskamy kilka fotek. Ajjj... Będzie fajnie.
Leniwe dni

07.07.2009 - Flora - komentarze (12)


Dobrze jest od czasu do czasu porobić nic i mieć z tego powodu ogromną satysfakcję. Zdjęcie archiwalne, ale pod względem tematyki jak najbardziej aktualne.
Niedługo pojawią się zdjęcia z weekendu w Koninie. Trochę ich tam było, really.
Sąsiedzi

08.07.2009 - Miejsca - komentarze (7)


Budzą mnie dźwięki wiertarki, hałasujące koparki i walące w ścianę młotki. Nie ma to jak mieszkać na osiedlu i obserwować jak inni się wprowadzają. A wszystko to z przymusu bo ciężko nie słyszeć tego wszystkiego.
A zdjęć z Konina i Lichenia wciąż nie mam na swoim komputerze. Dzisiaj trzeba będzie je jakoś wysępić, koniecznie.
Hero

09.07.2009 - Fauna - komentarze (19)


Mały beagle o imieniu Hero. Właścicielki tego pieska uwielbiają wszelkiego rodzaju seriale, więc pieska tak właśnie musiały nazwać. Dla przyjaciół - Hiruś.
Hero II

10.07.2009 - Fauna - komentarze (6)


Kolejne ujęcie Hirusia. Poprzednie, jak wiadomo, było wczoraj. Słodki zwierzak z niego, ale okropny łobuz. Mój mężczyzna jednak nie poddawał się i biegał za nim z aparatem, kiedy mi się to już znudziło. Piesek wytrwale przed nim uciekał. Pewnie to była swojego rodzaju zabawa. No cóż...
A dzisiaj obudziłam się kilkanaście minut przed jedenastą. Słodkiego leniuchowania ciąg dalszy. A wszystko za sprawą braku pracy. Szczerze mówiąc nieco drażni mnie aktualny stan rzeczy, ale przynajmniej na zdjęcia jest czas, na obróbkę jest czas i na selekcję jest czas.
Michał IV

11.07.2009 - Ludzie - komentarze (6)


Całymi dniami oglądam Gotowe na wszystko. Ten pan ze zdjęcia uświadomił mnie, że to świetny serial (zastrzegając, że tylko do pewnego sezonu, ale co tam). Zdjęcie wykonane na poznańsku Dworcu Głównym podczas czekania na pociąg do Konina. Całe półtorej godziny tam spędziliśmy.
Chłopiec w pociągu

11.07.2009 - Ludzie - komentarze (8)


Zdjęcie wykonane podczas oczekiwania na pociąg z Poznania do Konina. Półtorej godziny (jak już wspomniałam notkę niżej). Ale fajnie było i tak. Zawsze popstrykało się jakieś zdjęcia, powygłupiało, zjadło drożdżówkę i pączka z piekarni dworcowej, gdzie latają gołębie oraz powygłupiało na peronie.
Hero III

12.07.2009 - Fauna - komentarze (4)


I ostatnia odsłona Hirusia. Moja ulubiona swoją drogą. Więcej jego zdjęć raczej nie będzie, a na pewno nie w takiej małej, uroczej postaci.
Wiatraczki

13.07.2009 - Miejsca - komentarze (6)


W lecie, na wrocławskim rynku jest znacznie więcej ludzi niż w inne pory roku. Zakochane pary, rozpiszczane dzieci, emeryci, renciści, turyści, Polacy, obcokrajowcy... Na rynku mnóstwo atrakcji - pan z wężem i ogromnymi bańkami mydlanymi.
Radość w atomach

13.07.2009 - Ludzie - komentarze (6)


Bo dzieci miały frajdę z ogromnych baniek mydlanych, a rodzice jeszcze większą bo mogli uwiecznić tą radość pociech na zdjęciach swoimi profesjonalnymi aparatami. Miło.
A jeden pan, który zerka gdzieś tam z oddali chyba bardzo zainteresował się naszym obiektywem ponieważ na każdym kadrze patrzy w naszą stronę. Ot, ciekawski typ.
Natalia

14.07.2009 - Ludzie - komentarze (15)


Dzisiaj była sesja z Natalią. Miła dziewczyna, świetna modelka i oczywiście bardzo ładna. Oby więcej takich.
Gdzie jest mama?

14.07.2009 - Ludzie - komentarze (7)


Zdjęcie wykonane przedwczoraj w rynku. Taki przerywnik.
Morning drop

15.07.2009 - Flora - komentarze (13)


A ja dzisiaj mam urodziny i Samsung zrobił mi miłą niespodzianką pokazując, że jest w stanie zrobić takie zdjęcie. I nigdy więcej nie mów na niego "Szajsung"! Dodatkowo wersja numer dwa, a na DevArtcie numer jeden. A na moim wiekowym koncie dwadzieścia jeden już.
Natalia II

16.07.2009 - Ludzie - komentarze (12)


I kolejne nataliowe zdjęcie. A już jutro nowa sesja, z nową modelką. Trzeba będzie wymyślić jakiś fajny motyw.
Redhot

16.07.2009 - Ludzie - komentarze (9)


Zainspirowana wczorajszym obiadem postanowiłam zrobić ostrą sesję, którą nazwałam Redhot. Zdjęcie wykonane w bardzo amatorskim, własnoręcznie przygotowanym studio w postaci: łazienka (brak konkretnego tła, ale tam jest najlepsze światło w domu), lampa błyskowa i wanna jako blenda, oraz statyw również w postaci wanny. Jakie to może być praktyczne, prawda?
Podoba mi się za to makijaż. Co prawda do niebieskookich nie pasują zielone cienie (zostałam wyedukowana przez Aśkę, haha), ale chciałam zrobić makijaż pasujący kolorystycznie do papryczki. Szkoda tylko, że nie miałam bardziej żywych cieni i typowo czerwonej szminki. Nie mniej jednak z make-upa byłam dumna ponieważ nie musiałam poprawiać niedoskonałości mojej cery w Photoshopie! Ha!
Dla zainteresowanych wszystkie zdjęcia z serii: 1, 2, 3.
Natalia III

17.07.2009 - Ludzie - komentarze (11)


To ostatnie zdjęcie Natalii na fotologu, a przynajmniej z tej sesji. Dzisiaj spotykam się z inną modelką, co oznacza, że będą nowe zdjęcia. Zaczynam się powoli wkręcać w ten fotomodeling. Fajna sprawa.
Wszystkie zdjęcia z serii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Ania

18.07.2009 - Ludzie - komentarze (8)


Debiut Ani na moim fotologu. Bardzo cierpliwa, zdolna i ładna modelka. A pomyśleć, że ona dopiero od dwóch miesięcy zajmuje się fotomodelingiem. Zarówno jako modelka i jako pani fotograf. Bo przecież trzeba spróbować wszystkiego. I na domiar złego ma piętnaście lat i idzie do trzeciej klasy gimnazjum. No, no.
Ania II

19.07.2009 - Ludzie - komentarze (7)


Kolejne zdjęcie z Anią. Od kilku dni chodzi za mną wykonanie porządnego portfolio ze zdjęciami, ale jakoś nie mogę się za to zabrać. Próbowałam już z milion razy coś zrobić, ale zawsze dupa. Tak zwany zastój weny twórczej.
Fioletowe sny

20.07.2009 - Flora - komentarze (11)


Fioletowe sny po pierwszej w nocy. A dziś składam życzenia mamusi, która obchodzi urodziny. Sto lat!
Zwiski

21.07.2009 - Flora - komentarze (5)


Kolejnych sesjowych zdjęć na razie nie dam. Poczekajcie trochę. Wieczór przemyśleń nad własną egzystencją i życiem. No bo czego ono jest warte? Jak wiele można za nie dać...?
Ania III

22.07.2009 - Ludzie - komentarze (18)


Zaniedbałam Gotowe na wszystko. Łóżeczko już zaścielone, ubranam w piżamkę i już włączam mój serialik. A jutro po paszport. W razie gdyby ktoś chciał mnie porwać za granicę. Zawsze się przydaje. Szkoda, że nie wiem ile kosztuje.
Ania IV

23.07.2009 - Ludzie - komentarze (10)


Po poranno - południowej kawie i godzinach spania stapiam się na słońcu. Nastał kolejny upalny dzień a ja znowu zastanawiam się czy przypadkiem nie wyjąć leżaczka i nie zacząć opalać się na słońcu. Fajnie jest tak leżeć, ale wtedy doskwiera jeden ból - nicnierobienie. Tylko leżenie, oddychanie i ewentualnie picie. Nie lubię tak.
Wróbelek

24.07.2009 - Fauna - komentarze (3)


Dzisiaj tak wróbelkowo. Ptaszki to ciekawi modele, ale trzeba mieć do nich multum cierpliwości. Ale czego się nie robi dla sztuki, prawda?
Od czwartego sierpnia rozpoczyna się praca. Aż sama nie wierzę w to, co mówię! Przepraszam... Piszę! W końcu moje opieprzanie się dobiegnie końca. Cieszę się, cieszę. Bo zarobię.
Przed wieczorem

25.07.2009 - Flora - komentarze (9)


Późne popołudnia, niemalże wieczory, we Wrocławiu są naprawdę piękne. Na Wyspie Słodowej pełno studentów pijących piwo a po drugiej stronie, na Wyspie Piaskowej mnóstwo dzieci i ich rodziców. Piękne słońce i barwy nieba. Zachęcam.
A zdjęcie wykonane standardowo Alfą 350 mojego mężczyzny, ale obiektyw, którego używaliśmy to Tair 135 mm ze światłem 2.8. Całkiem sympatyczny obiektywik. I rzadko spotykany, ha! Powiem Wam również, że ustawianie wszystkie manulanie (łącznie z kręceniem pokrętłem przesłony) nie jest czymś szczególnie trudnym, jak sądziłam.
Plac zabaw

26.07.2009 - Ludzie - komentarze (7)


Kolejna fotografia wykonana Tairem A-11 135mm z ogniskową f/2.8. Dzisiaj Michał kilkakrotnie do mnie dzwonił chwaląc się czego to ciekawego nie znalazł na strychu u siebie, w rodzinnym domu. Cieszymy się jak małe dzieci z tego typu zabaweczek, bo potem wspólnie się nimi bawimy. No właśnie... I o to wspólnie tu przede wszystkich chodzi. Wspólnie to sens istnienia, sens radości. Wspólnie.
Wróbelek II

27.07.2009 - Fauna - komentarze (9)


Wróbelki Elemelki to fajne stworzonka. Dzisiaj w KFC siedziały i popisywały się przed nami, żeby dać im kawałek bułki. A to ancymonki.
Dark flowers

28.07.2009 - Flora - komentarze (15)


Prawdziwy artysta nie przejmuje się opiniami innych a jedyna krytyka, jaka go obchodzi to ta konstruktywna, z ust ludzi, którzy osiągnęli poziom danego artysty lub mają wyższy. Prawdziwy artysta nie podąża za trendami i oczekiwaniami potencjalnych widzów. Prawdziwy artysta nie robi niczego pod publikę, po to, żeby zdobyć popularność. Prawdziwy artysta zawsze jest zadowolony ze swoich prac, bez względu na to, co myślą inni. Prawdziwy artysta patrzy z dystansem na innych i na swoją twórczość. Prawdziwy artysta czerpie przyjemność ze swojej pracy. I tego się trzymajmy.
Imprezowy collage

31.07.2009 - Ludzie - komentarze (14)


Wczoraj świętowałam z moimi laskami moje urodziny. Przyszedł Michał z aparatem i zrobił nam sesję na trawie. Nie wiem dlaczego tylko wtedy robiliśmy tez zdjęcia... Ale i tak było fajnie.


o mnie - portfolio - DevArt

Ludzie (138) Fauna (33) Flora (66) Miejsca (41) Przedmioty (30) Idea (38) Inne (32) Info (2) Wszystkie (382)

19 05 04 03 02 01 18 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 17 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 16 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 15 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 14 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 13 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 12 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 11 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 10 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 09 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 08 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03 02 01 07 12 11 10 09 08 07 06 05 04 03

kissed 2006 - 2010 ©